You are here
Home > JoeMonster > Ciekawostki > 10 potwornickich ciekawostek na temat cycków!

10 potwornickich ciekawostek na temat cycków!

Cycki, cycuńki, cycuszki. Coś dla odprężenia!

#1. Gdzie chętniej?

Według badań (wcale nie amerykańskich) naukowców, zarówno mężczyźni jak i kobiety zwracają uwagę na piersi przy pierwszym kontakcie z kobietą. Mężczyźni gapią się po prostu dłużej. Widać, z natury są bardziej wnikliwi i muszą „zebrać więcej danych”.

Inne badania wykazały natomiast, że mężczyźni w trakcie seksu (czy oglądając porno, bo niektórym tylko taki seks zostaje – kolega mi opowiadał) zwracają największą uwagę na kobiecą twarz. To w końcu jak, na cycki, czy na twarz?

#2. Nie ma równości

U zdecydowanej większości kobiet piersi nie są identyczne pod względem rozmiaru. Nie jest to absolutnie nic złego, a zdecydowana większość mężczyzn nawet tego nie zauważa. W końcu do cycków nie podchodzimy metodycznie, tylko bardziej… emocjonalnie rzekłbym.

#3. Oj!

Pieszczenie kobiecych piersi może doprowadzić do orgazmu, w trakcie którego dochodzi do skurczów pochwy i macicy (to taka trochę reakcja z przeniesieniem, jak sławetne połączenie nerwowe oka z d… – odkryte przez radzieckich uczonych). W różnych badaniach pojawiają się różne dane na temat procenta kobiet, u których można taki orgazm wywołać. Raz wyniki mówią, że jest to 1% kobiet, innym razem, że 29%, a ciocia Wikipedia przebija wszystkie dane i mówi po prostu „Jest on stosunkowo łatwy do osiągnięcia.”. Wiki! Zdradź nam swoje sekrety! Teraz!

#4. Kobiety nie potrafią docenić…

Młode i szczupłe kobiety przeważnie chciałyby mieć większe piersi. Starsze i tęższe kobiety marudzą na opadanie cyca. W tym samym czasie większość mężczyzn nie upatruje wad u swoich partnerek i zamiast marudzić, panowie po prostu się cieszą do cycków jak głupi do sera. Potwierdzone info.

#5. Dlaczego są pełne?

Ahhh ci głupi naukowcy. Bojownicy od dawna wiedzą, że niesflaczałe cycki są bardzo potrzebne do życia. W punkcie pierwszym mamy nawet potwierdzenie! Stale ładne cycki są ludziom potrzebne do nawiązywania kontaktów. No i są po prostu ładne, ale o tym w punkcie #9.

#6. Nie wiemy jak nazywają się cycki.

Dokładnie tak. Najczęściej mówiąc „sutek”, mamy na myśli brodawkę, a mówiąc „pierś”, mamy na myśli sutek. Proszę zrobić notatki i przy pierwszej okazji przeprowadzić badania empiryczne, korzystając z najwłaściwszej formy badawczej: organoleptyki.Przy okazji proszę zauważyć, że o wiele bezpieczniej używać słowa „cycki”, dlatego w tym materiale to określenie jest zdecydowanie przeważające. Choć niektórzy pewnie stwierdzą, że to nieładnie tak mówić o piersiach (a będą mieli na myśli sutki – szach mat!).

#7. Bogactwo we wzornictwie

Najbardziej podstawowy podział składa się z trzech kategorii: brodawki płaskie, wypukłe i wklęsłe, choć w niektórych źródłach wyróżnia się jeszcze brodawkę „typową”. Możemy dzielić je na podkategorie, głównie polegające na określeniu długości „wentyla”. Brodawki wklęsłe występują za to w trzech rodzajach „zapadnięcia”. Podobnie jak z cyckami, często lewa prawej nierówna, co jest zupełnie normalne, nie ma się czym przejmować. Absolutnie każdy z rodzajów jest dobry, potwierdzają to zarówno lekarze, jak i bojownicy. Jest tylko jeden wyjątek: niewymienionym wcześniej rodzajem jest brodawka włochato-brzydko-niepotrzebna, czyli ta u mężczyzn.

#8. Gdzie sens? Gdzie logika?

Naukowcy nie są w stanie jednoznacznie określić po co natura wyposażyła nas w brzydko-niepotrzebne brodawki. Wiemy za to, że jest to efekt rozwoju embrionu. Kiedy jesteśmy małym tic-tac’iem (na Cycautesa, jak to się pisze?) w łonie matki, najpierw pojawiają się brodawki, a dopiero później decydujemy się, czy będziemy płci „tic”, czy „tac”.

#9. Cycki to zdrowie!

Tym razem niemieccy naukowcy wykazali w badaniach, że mężczyźni oglądający kobiece piersi codziennie przez minimum 10 minut, są zdrowsi od tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na taką przyjemność. Absolutnie nie jestem zdziwiony wynikami, badanie TRWAŁO AŻ 5 LAT! Może w Niemczech można tyle wytrzymać bez oglądania wdzięków swojej żony, ale nie w Polsce!Zanim jednak zawołacie swoją lepszą połówkę, czytajcie dalej, bo tego jej nie chcecie powiedzieć: Podobne badania wykazały, że równie dobrze można patrzeć 10 minut dziennie na zdjęcia słodkich kotków w internecie. Efekt jest ten sam. Po prostu jeśli dostarczamy sobie więcej miłych bodźców, to podejmujemy lepsze decyzje w kwestii swojego zdrowia.

#10. Stara prawda

To stwierdzenie jest wynikiem długich i wnikliwych analiz naukowych prowadzonych przez badaczy z portalu JoeMonster.org. Wyniki badań chcieli przypisać sobie amerykańscy naukowcy, jednak nieudolne tłumaczenie na język angielski nijak ma się do oryginału. „I’m a simple man, I see boobs, I press like” – słabo, co? Nasze polskie lepsze!Jest też powszechnie znaną prawdą, że cycki lepiej sprzedają towar i ściągają na siebie większą uwagę w internecie. Miniaturki z cyckami są o wiele chętniej klikane przez internautów. Ale… to chyba nie było tajemnicą, prawda?

A już absolutnym bonusem jest to, że przeglądarka grafik Google musiała zostać stworzona do szukania cycków w internecie. Można wybrać rozmiar, kolor, typ, czy prawa do użytkowania.Nie da się ukryć, cycki to radość w najczystszej formie!

Źródła:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ten artykuł powstał dla portalu JoeMonster.org
Top
%d bloggers like this: