You are here
Home > Stosunki męsko-damskie > Najbrzydsza dupa na świecie – spodnie z wysokim stanem

Najbrzydsza dupa na świecie – spodnie z wysokim stanem

Żelazna logika jajników sprawia, że dostaję raka mózgu!

Ja wiem, że moda rysuje sinusoidę i każdy zapomniany 30 lat temu trend wraca do łask ze zdwojoną siłą. Teraz wraca moda na te nieszczęsne spodnie z wysokim stanem. Nie wiem kto je wymyślił, ale powinien popełnić modowe harakiri, seppuku, eutanazję, aborcję i wazektomię na raz. Z resztą dobra… nieważne… de gustibus non est disputandum. To serio nieistotne, bo może komuś to się podoba i trudno – kij mu w oko.

 Nawet taka smaczna i zgrabna laska mnie do tego nie przekona.  Źródło: http://goo.gl/Cvhje6
Nawet taka smaczna i zgrabna laska mnie do tego nie przekona.  Źródło: http://goo.gl/Cvhje6

Co mnie wkurwia to laski… Babeczki, kobiety, dziewczyny… Matki, żony, kochanki… Anna Maria, Grodzka i Skłodowska, bo ona pewnie też była kobietą. Spytajcie dziś przeciętną Skłodowską co sądzi o spodniach typu dzwony/szwedy. Jakiego komentarza można się spodziewać? Ano takiego, że są niemodne i że już 15 lat się tego nie nosi. Pamiętam jak dziś, w gimbazie 2001-2004 wszystkie dziewczynki to nosiły, starsze laski też. Dlatego właśnie spodziewałbym się stwierdzenia „są niemodne”. Ale nie! Ale kurwa nie! Ja słyszę zupełnie inną pieśń jajnikowego ludu. Pieśń ta mówi, że takie spodnie nie podkreślają kobiecych walorów, że wygląda się w nich źle, że nie są kobiece, że są z dupy. Na to wszystko można by się nabrać, bo my przecież, jako że zostaliśmy wyposażeni w zdolność czytania map, dla równowagi nie zostaliśmy obdarzeni zmysłem estetyki. Podobno. Jednako nie da się na tę samą śpiewkę nabierać kolejny raz. Zawsze miałem uczulenie na te spodnie z wysokim stanem i chcąc zabłysnąć obeznaniem i słownictwem wśród lasek, pytałem o ten nieszczęsny krój. Wiecie co zawsze słyszałem w odpowiedzi?

Spodnie z wysokim stanem…
– spłaszczają tyłek
– wydłużają pośladki
– dupa jest w nich jak od kolan do połowy pleców
– straszne, brzydkie, niekobiece
– ultra nieseksowne, że po prostu fujcia fujcia.

Źródło: http://goo.gl/7jyZ9h

Z czym się z resztą w pełni zgadzałem. Teraz będzie punkt kulminacyjny, bo jak wszyscy doskonale orientujący się w trendach modowych wiemy… spodnie z wysokim stanem wracają do łask. Przytoczę teraz kilka aktualnych opinii jajnikowych wojowniczek (uważajcie, żebyście się nie obfajdali):

Spodnie z wysokim stanem…
– zaokrąglają pupę, przez co jest bardziej seksowna
– są super
– wyglądają bardzo ładnie i można z nimi nosić krótkie bluzeczki. (przyp. aut.: które a’propo de facto jeszcze parę lat temu były największym obciachem)
– śliczne i seksowne
– sprawiają, że wygląda się bardziej kobieco
– świetnie podkreślają figurę

Przy okazji dowiedziałem się też, że biodrówki to najbrzydsze spodnie na świecie, które sprawiają, że wygląda się jak facet (sic!). Przypomnę tylko, że po 2004 roku wszystkie laski wyrzuciły swoje szwedy i wskoczyły w seksowne biodróweczki typu Wczesna Mandaryna eksponując swoje #nadpieroże. (pic. rel.)

 mandaryna2

Od słuchania tych wszystkich kobiecych ‚argumentów’ powoli zaczynam dostawać raka pnia mózgu. Laski, zacznijcie już sobie szykować argumenty na zajebistość kombinezonów i spodnium. Serio mówię. A dla Panów mam złą informację, spójrzcie na te smaczne tyłki ze zdjęć na górze i przygotujcie się na to, że na naszych ulicach będzie coraz więcej tego:

http://goo.gl/5OcfjP
Źródło: http://goo.gl/5OcfjP

Jeszcze tylko pocieszenie: na całe szczęście w modzie męskiej istnieją tylko trzy typy spodni: jeansy, bojówki i pedalskie. Faceci nie muszą swoich spodni argumentować ani tłumaczyć, bo w dwóch pierwszych przypadkach nie ma potrzeby się tłumaczyć, a noszenia tego trzeciego rodzaju i tak się nie da wytłumaczyć.

 

 • zraisok

  Właściwie: jak jakiekolwiek spodnie mogą być kobiece?

 • Tururu

  Skomentuję inaczej: jest w nich ciepło :) zwłaszcza na wysokości jajników. To jest super, przynajmniej brzuch nie boli w trakcie okresu. Tyle z mojej kobiecej strony. A jak w nich wyglądam? Nie wiem, czuję się dobrze. A to wzmacnia pewność siebie. Pewna siebie kobieta musi dobrze wyglądać. Ot cała filozofia.

  • Wytłumaczenie na płaszczyźnie aspektu fizyczno-praktycznego jest jak najbardziej akceptowalne w męskim świecie. Plus dla Ciebie! :D

 • MJ

  Ej bo to jest tak, że jak się ma taki tyłek jak pani ze zdjęcia (takowy również posiadam) to wszystko co nie ma wysokiego stanu, z takiego zaplecza po prostu zjeżdża. Fuckt, może jakoś pięknie to nie wygląda, ale też nie noszę „krótkich bluzeczek” tylko zwyczajnej długości bluzki, koszule czy t-shirt i wiem; ba! Mam 100% pewność, że jak się gwałtownie pochylę po spadnięty długopis, to mi stringi na pół pleców nie wyskoczą 😀

 • Priscilla Grant

  Dla mnie spodnie z wysokim stanem to najlepszy fason jaki istnieje. Producenci chyba nie biorą pod uwagę, że ktoś może wąską talię przy szerokich biodrach – jeżeli spodnie są dobre w udach, to wyżej są za luźne, odstają z tyłu i zjeżdżają z tyłka. Natomiast te z wysokim stanem są lepiej dopasowane i mogę je nosić bez paska, nic nie ciśnie w brzuch, jest po prostu wygodniej.

  I w ogóle jestem zdania, że każdy powinien nosić to w czym mu wygodnie i w czym się najlepiej czuje. To tylko spodnie, nie przesadzajmy z tymi emocjami ;)

 • Modnisia

  Spodnie z wysokim stanem są najlepsze i bardzo dobrze że je ktoś wymyśliła a ty sie odwal lepiej od mody bo widać że wcale się na niej nie znasz bardzo dobrze że są spodnie lub spodenki z wysokim stanem są cudne

Top
%d bloggers like this: