You are here
Home > Stosunki męsko-damskie > Najbrzydsza dupa na świecie – spodnie z wysokim stanem

Najbrzydsza dupa na świecie – spodnie z wysokim stanem

Żelazna logika jajników sprawia, że dostaję raka mózgu!

Ja wiem, że moda rysuje sinusoidę i każdy zapomniany 30 lat temu trend wraca do łask ze zdwojoną siłą. Teraz wraca moda na te nieszczęsne spodnie z wysokim stanem. Nie wiem kto je wymyślił, ale powinien popełnić modowe harakiri, seppuku, eutanazję, aborcję i wazektomię na raz. Z resztą dobra… nieważne… de gustibus non est disputandum. To serio nieistotne, bo może komuś to się podoba i trudno – kij mu w oko.

 Nawet taka smaczna i zgrabna laska mnie do tego nie przekona.  Źródło: http://goo.gl/Cvhje6
Nawet taka smaczna i zgrabna laska mnie do tego nie przekona.  Źródło: http://goo.gl/Cvhje6

Co mnie wkurwia to laski… Babeczki, kobiety, dziewczyny… Matki, żony, kochanki… Anna Maria, Grodzka i Skłodowska, bo ona pewnie też była kobietą. Spytajcie dziś przeciętną Skłodowską co sądzi o spodniach typu dzwony/szwedy. Jakiego komentarza można się spodziewać? Ano takiego, że są niemodne i że już 15 lat się tego nie nosi. Pamiętam jak dziś, w gimbazie 2001-2004 wszystkie dziewczynki to nosiły, starsze laski też. Dlatego właśnie spodziewałbym się stwierdzenia „są niemodne”. Ale nie! Ale kurwa nie! Ja słyszę zupełnie inną pieśń jajnikowego ludu. Pieśń ta mówi, że takie spodnie nie podkreślają kobiecych walorów, że wygląda się w nich źle, że nie są kobiece, że są z dupy. Na to wszystko można by się nabrać, bo my przecież, jako że zostaliśmy wyposażeni w zdolność czytania map, dla równowagi nie zostaliśmy obdarzeni zmysłem estetyki. Podobno. Jednako nie da się na tę samą śpiewkę nabierać kolejny raz. Zawsze miałem uczulenie na te spodnie z wysokim stanem i chcąc zabłysnąć obeznaniem i słownictwem wśród lasek, pytałem o ten nieszczęsny krój. Wiecie co zawsze słyszałem w odpowiedzi?

Spodnie z wysokim stanem…
– spłaszczają tyłek
– wydłużają pośladki
– dupa jest w nich jak od kolan do połowy pleców
– straszne, brzydkie, niekobiece
– ultra nieseksowne, że po prostu fujcia fujcia.

Źródło: http://goo.gl/7jyZ9h

Z czym się z resztą w pełni zgadzałem. Teraz będzie punkt kulminacyjny, bo jak wszyscy doskonale orientujący się w trendach modowych wiemy… spodnie z wysokim stanem wracają do łask. Przytoczę teraz kilka aktualnych opinii jajnikowych wojowniczek (uważajcie, żebyście się nie obfajdali):

Spodnie z wysokim stanem
– zaokrąglają pupę, przez co jest bardziej seksowna
– są super
– wyglądają bardzo ładnie i można z nimi nosić krótkie bluzeczki. (przyp. aut.: które a’propo de facto jeszcze parę lat temu były największym obciachem)
– śliczne i seksowne
– sprawiają, że wygląda się bardziej kobieco
– świetnie podkreślają figurę

Przy okazji dowiedziałem się też, że biodrówki to najbrzydsze spodnie na świecie, które sprawiają, że wygląda się jak facet (sic!). Przypomnę tylko, że po 2004 roku wszystkie laski wyrzuciły swoje szwedy i wskoczyły w seksowne biodróweczki typu Wczesna Mandaryna eksponując swoje #nadpieroże. (pic. rel.)

 mandaryna2

Od słuchania tych wszystkich kobiecych ‚argumentów’ powoli zaczynam dostawać raka pnia mózgu. Laski, zacznijcie już sobie szykować argumenty na zajebistość kombinezonów i spodnium. Serio mówię. A dla Panów mam złą informację, spójrzcie na te smaczne tyłki ze zdjęć na górze i przygotujcie się na to, że na naszych ulicach będzie coraz więcej tego:

 

http://goo.gl/5OcfjP
Źródło: http://goo.gl/5OcfjP

Jeszcze tylko pocieszenie: na całe szczęście w modzie męskiej istnieją tylko trzy typy spodni: jeansy, bojówki i pedalskie. Faceci nie muszą swoich spodni argumentować ani tłumaczyć, bo w dwóch pierwszych przypadkach nie ma potrzeby się tłumaczyć, a noszenia tego trzeciego rodzaju i tak się nie da wytłumaczyć.

 

Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl
Top
%d bloggers like this: