You are here
Home > JoeMonster > Prosta zabawa z Twojego dzieciństwa podbija właśnie świat

Prosta zabawa z Twojego dzieciństwa podbija właśnie świat

Zabawy w „znajdź coś” były popularne wśród dzieciaków od dawna. Dość wspomnieć o sławnym „Znajdź Walliego”, ale dziś to właśnie dorośli dostali skrętu gałki ocznej i nadwyrężenia nerwu wzrokowego z powodu malutkiej pandy.

W połowie Grudnia węgierski rysownik amator „The Dudolf” opublikował ten obrazek-zagadkę z dopiskiem „Tam jest panda, znajdź ją”

panda_snowman

Post wirusowo rozlał się po sieci docierając do setek tysięcy odbiorców a dzielni poszukiwacze znaleźli na nim jak dotąd kilka smoków, parę kapci, puszkę coli i program wyborczy ruchu KUKIZ’15. Niektórzy twierdzą nawet, że znaleźli pandę.

Autor nie mógł przepuścić okazji i poszedł za ciosem publikując kolejną odsłonę zagadki. Tym razem wśród sów ukrył kota.

cat_owl

W międzyczasie pojawiła się doskonała parodia „Znajdź Pandę” i tym razem nie było już tak różowo:

metalpanda

W trakcie rozmowy z autorem poprosiłem go o podesłanie kolejnych odsłon zagadki, jednak okazało się, że moje zdolności lingwistyczne w zakresie porozumiewania się po węgiersku raczej kuleją. Zamiast obrazków na maila dostałem paczkę pocztową, a w niej kilo gwoździ.

Wally – ojciec Pandy od 1987 roku

Stary dobry Wally dobija już powolutku do trzydziestki, więc jeśli zatęskniliście za dzieciństwem to możecie poszukać i jego – jak za starych dobrych czasów. Jeśli natomiast nie spotkaliście się z Wallym w dzieciństwie, to musicie wiedzieć, że był to taki kawałek „internetu” tylko żeby go obejrzeć, trzeba było pójść do kolegi i tam ślęczeć nad mapkami z małym ludzikiem. O pożyczaniu z reguły nie było mowy, książeczki i mapki z Wallym to były przedmioty legendarne, nikt nie chciał ryzykować ich utraty bądź zniszczenia!

wally[link do pełnej rozdzielczości]

Jeśli nawet Wally nie zaspokoił Waszych potrzeb, to przygotowaliśmy dla Was coś ekstra.

Panda dla hardkorów.

No dobra, rozgrzewka zrobiona. Teraz znajdźcie pandę na tym obrazku.

panorama_znajdz_mala[link do pełnej rozdzielczości – 4mb]

Koniecznie otwórzcie w pełnej rozdzielczości.  A jeśli znajdziecie już pandę, to wtedy poszukajcie drugiej pandy. Do znalezienia jest też logo JoeMonster i 28 innych obrazków. Namierzycie i rozpoznacie je wszystkie? Chwalcie się w komentarzach.

[profil TheDudolf] [źródło 2]

 

Oryginał ukazał się na JoeMonster.org

Top
%d bloggers like this: