Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
10 ostatnio najchętniej oglądanych filmów na polskim YouTube – czego nie chcieliśmy widzieć w internecie – MaleContent.pl
You are here
Home > Lifestyle > 10 ostatnio najchętniej oglądanych filmów na polskim YouTube – czego nie chcieliśmy widzieć w internecie

10 ostatnio najchętniej oglądanych filmów na polskim YouTube – czego nie chcieliśmy widzieć w internecie

#1. Modele musieli zrobić pokaz mody na wybiegu na…wodzie! [Top Model]

 

Ludzie, którzy chcą być modelami biorą udział w programie, który przypomina hodowlę szczurów z eksperymentu Calhouna – wszyscy patrzą na nich badawczo z góry. Dziś uczestnicy stoją przed NIESAMOWICIE trudnym zadaniem – będą chodzić. Chodzić na wodzie. Ale nie, nie tak jak Jezusek, bosą stópką po powierzchni, tylko po ruchomym pomoście rodem z japońskich programów o ludziach spadających do wody.

Epicka muzyka podbija napięcie – czy przejdą, czy uda im się iść, czy pójdą do przodu, do tyłu, czy w bok, czy ktoś się wreszcie wpierdzieli do wody? Wtem drastyczne nuty muzyki dramatycznej ze stocka z drastyczną muzyką się zagęszczają, instrumenty perkusyjne, napięcie, werble iiii! No i ktoś wpadł do wody – publika szaleje, jury przeciera oczy ze zdumienia, no niemożliwe, nikt się tego nie spodziewał.

„Kasia zaczęła płakać, to było takie miłe” – słyszymy pod koniec.

Reklama w trakcie filmu: jedyne 9 sekund.

 

#2. NAJWIĘKSZA BOMBA DYMNA NA ŚWIECIE!

 

Spoiler alert: to nie była ani największa bomba dymna na świecie, ani tak naprawdę żadna bomba. Dwóch młodych mężczyzn połączyło ze sobą parędziesiąt świec dymnych – efekt był mierny, więc postanowili sami zrobić świecę dymną – efekt również był taki sobie. Mimo wszystko miniaturka i tytuł wyglądają EPICKO.

Zapowiedź odcinka i namawianie do subskrypcji łącznie: 64 sek.

 

#3. Szukamy skarbów *znalazł iPhone X* | KAMERZYSTA

 

Chłopak, który udaje, że jest kamerzystą chłopaka, który udaje, że jest bogaty, udaje, że z kolegą przeszukuje las tego drugiego i znajduje w nim wartościowe telefony i inne fanty. Jego kolega udaje przed widzami, że oszukuje tego pierwszego i że tak naprawdę zakosił do kiermany znalezionego iPhona X. Emocje jak na grzybach, tylko radość z oglądania mniejsza.

Scenariusz: 1/10
Reżyseria: 1/10
Praca aktorska: Pamiętniki z Wakacji/10

Namawianie do subskrypcji: 60 sek.

 

#4. Spróbowaliśmy WSZYSTKIEGO z Subway

 

Kanał nazywa się „mniej więcej” ponieważ występuje w nim dwóch gości, przy czym jeden jest mniej gruby, a drugi więcej. Zapowiadają, że spróbują każdego smaku kanapki z Subwaya. Przypomnijmy jednak, że siłą Subwaya jest to, że można zrobić sobie tam niemal nieskończoną liczbę kombinacji – panowie mają 30 podstawowych.

W czwartej minucie zaczynają jeść, niesamowite. Tutaj zaczynają się sypać wyjątkowo pozytywne oceny smaku – zupełnie niespodziewane, zważywszy na to, że sponsorem tego filmu jest Subway.

Przez kolejne 20 minut biorą po gryzie kanapek i sprawdzają smak sosów. Jeśli żyjecie w piwnicy i nie macie z kim zjeść kolacji, to polecamy. W przeciwnym przypadku będziecie po prostu przez niemal pół godziny patrzeć, jak dwóch kolesi je kanapki. Szaloooone… bynajmniej.

Zapowiedź odcinka: 36 sek
Namawianie do udziału w konkursie: 34 sek.
Odczytywanie nazw kanapek: prawie 2 minuty.

 

#5. Deemz X Bedoes X Young Multi – Gucci Mane [official video]

 

Mocni przedstawiciele polskiego nurtu hip-hop w piosence o tym, że mają wy*ebane. Jeden kopiuje stylówę Gracjana Roztockiego, drugi ma okulary starej dobrej Lary Croft, a trzeci nawet nie jest raperem, dlatego w jednym wersie śpiewa „teraz mówią na mnie raper”.

Teledysk przedstawia ziemniaczane wykopki wykonywane metodami tradycyjnymi wśród mieszkańców Wielkopolski znanymi z obchodów święta wielkiej pyry .

Tekst opowiada o tym, że chłopcy mają w bród szmalu i drogie torebki znanych projektantów, którymi muszą płacić za seks swoich fanek, bo innej szansy na te ruchy być może nie mają. Rymy opierają się na powtarzaniu w obrębie jednej sekcji tekstu jednego słowa. W refrenie każdy z 6 wersów jest rymowany – 4 razy na słowo „mane”, 2 razy na słowo „grób”. Mówiąc dokładniej w rymie A B A A B A słowem A jest zawsze „mane”, a B to zawsze „grób”. Musieliśmy to podkreślić, bo większość z nas po analizie wierszy w podstawówce mogłaby nie uwierzyć, że można w ten sposób tworzyć rymy. A tu proszę, dziś nauczyliśmy się czegoś nowego.

Sekcja dźwiękowa pozostaje do indywidualnej oceny każdego z czytelników. Jeśli lubicie dźwięk wuwuzeli i syren, a do tego krzyki, sporą liczbę przekleństw i zawsze marzyliście o zbieraniu ziemniaków pod Poznaniem, to serdecznie polecamy. W przeciwnym wypadku pamiętajcie – my tego słuchaliśmy, żebyście wy już nie musieli.

 

#6. Agustin bardzo mylił się co do tej uczestniczki! ŻAŁOWAŁ SWOJEJ DECYZJI! [Mam Talent!]

 

Laska dostała na początku czerwony krzyżyk od jurora zajmującego się tańcem, bo dopiero w połowie występu pokazała całkiem zgrabne cycki. Juror zrozumiał, że pomylił się w ocenie artystycznej tego widowiska i skorzystał z możliwości skasowania swojego czerwonego krzyżyka – cała zabawa polegała na tym, żeby pokazać, że w nowej edycji popularnego programu wprowadzono tak znaczącą zmianę techniczną. Tak drodzy państwo, jak juror zobaczy cycki to ma prawo zmienić zdanie!

W sumie to nawet polecamy, są fajne cycki.

 

#7. NADIA z kanału BEKSY wyzna kto jest najseksowniejszy na Youtubie – Koło Plotka

 

W zapowiedzi dowiadujemy się, że „Ola Nowak spóźniła się 6 godzin!!!11”. To najbardziej sensacyjnie podkręcone i podkreślone info w całym filmie.

W tym dziele sztuki oglądamy dziewczynę znaną z kanału, który znany jest głównie wczesnym nastolatkom. Współtwórczynią tego kanału jest prawdopodobnie wcześniej wspomniana Ola Nowak. Główna bohaterka odpowiada na pytania, które nie są zrozumiałe dla nas, starych zgredów. Wyznaje też sensacyjne i pikantne szczegóły ze swojego życia „nigdy nie jadłam kebaba”.

To szalenie interesujące. Te ploteczki ze świata gwiazd, ten splendor, blichtr i sława.

Materiał dobrze wykonany, niewulgarny, miły dla oka, w sumie nie mamy się do czego przyczepić, bo niewiele rozumiemy, a dziewczyna sympatyczna.

Namawianie do subowania – 18 sekund.

 

#8. 10 najciekawszych faktów o statkach

 

Ten kanał produkuje zbiory ciekawostek, które mogliście przeczytać już na Joe Monster. Spoiler alert: w filmiku to wcale nie są NAJciekawsze fakty o statkach. Tytuły z „naj” po prostu lepiej się klikają (sprawdzone), a jeszcze lepiej klikają się miniaturki ze strzałką. Nie ma też dziesięciu faktów – tak naprawdę jest ich dziewięć.

Ciekawostka numer 7 to tylko reklama gry w statki – trwa 30 sekund.

Namawianie na suby i klikanie w linki: 30 sek.

 

#9. NASZA EKIPA VS INNA EKIPA

 

O to tutaj możemy obejrzeć Nadię i Olę z pozycji 7. Niezwykle ambitny-inaczej film ukazuje to, że jedne dziewczyny zachowują się w jeden sposób, a inne w inny. Jedne mają charakter taki, a inne mają inny. Ogólnie, że ludzie są różni. Film składa się z wielu krótkich gagów, z których, żaden nie jest śmieszny i nie daje do myślenia, ale średnia oglądalność filmów tego kanału wynosząca jakieś 800 000 wyświetleń na film mówi nam o tym, że najwyraźniej po prostu coś nas tutaj omija.

Reklama gry na konsolę na końcu filmu: 20 sekund.

 

#10. 5 sposobów na… HALLOWEEN #5

Pięciu dorosłych facetów przez 11 minut robi jedzenie na Halloween. Zrobili faszerowane papryki, słodkie nietoperzyki z ciasteczek Oreo, szczęki z ciastka i słodkiej masy z zębami z białych pianek, zapiekankę, z której wystaje po 8 pasków ciasta (że niby, he he, pająk). Ostatni upiekł kiełbasę i położył ją wewnątrz flanelowej koszuli, że rozumiecie, że flaki…

To będzie najstraszniejsze Halloween w historii! No bez kitu…

Reklamy innych filmów na tym samym kanale: a ze trzy razy po jakieś 20 sekund…

 

A więc jak, czujecie, że coś nas ominęło w tym tygodniu na polskim YT?
(Nie mówimy o cyckach, cycki są poza konkursem)
Piotr Iskra
Piotr Iskra - z życiowych dokonań najbardziej znaczącym będzie to, że nie ukończył szkoły podstawowej. Mimo wszystko "Nie ma wymówek!" #noexcuses
https://www.instagram.com/piotriskra/

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: