You are here
Home > Polityka > 11 sposobów na zrujnowanie kraju.

11 sposobów na zrujnowanie kraju.

Uwaga, są zdjęcia!

Pawełek Kukiz

Zachód wreszcie zwróci na nas uwagę, wszystkie europejskie dzienniki będą pisać, że oto prezydent polski, jakiś krasnolud w glanach i fleku, wozi się po międzynarodowych salonach. Serio, mogę darzyć go jakąś sympatią, ale wygląda jak Pan-Wpierdol, jak wiecznie nabuzowany anarchista, chociaż ze względu na ilość włosów i sposób noszenia spodni wygląda bardziej na skinhead’a. Nie żeby coś, ale zachód będzie miał pompę.

 

#Janusz Korwin-Mikke

Prezydent będzie brylował w Europejskim towarzystwie, będzie na językach wszystkich, wszyscy będą wychwalać jego szarmanckość i zdolności spania w każdej sytuacji. Już widzę te tytuły w prasie „Szarmancki-Łoś z Polski”, „Polacy wybrali kombatanta pierwszej wojny na prezydenta”, „Jeszcze się trzyma, jeszcze się nie rozleciał”. #Janusz na maksa, ma nawet wąsa.

 

Madzia Ogórek

Fap-foldery na świecie powiększą się o kolejne magda001.jpg. Za granicą będą mówić „Prezydent Francji powiedział to i to, Kanclerz Niemiec zrobiła to i to, Prezydent Polski ładnie się uśmiechała”. Jak nie będzie jeździła po świecie z Millerem to nawet uśmiechać będzie się z kartki. Hmm… możliwe, że będzie miała bezprzewodową słuchawkę, że niby kontakt z bazą. No ale może wreszcie pokaże cycki!

 

Bronek Komorowski

Nic się nie zmieni… w podejściu zachodu nic się nie zmieni… w podejściu Obamy nic się nie zmieni… w tym kraju nic się nie zmieni.

 

Jędrzej Duda

j.w.  + będziemy więcej mówić o zabójstwach prezydentów.

 

#Janusz Palikot

Wejdziemy mocno w Europę. Wejdziemy w nią z zapasem lubrykantu, sztucznych penisów i pedałów. Zawstydzimy Holendrów, bo nasz prezydent będzie sprzedawał na salonach trawę w torbach.

 

Pawcio Tanajno.

Wszyscy zapomną o wpadeczkach językowych obecnego prezydenta. Myślę, że to będzie pierwszy prezydent, którego z Pałacu wyniosą Grammar Nazi. Na międzynarodowe spotkania będzie chodził nie z kartką, nie z zeszytem, a z całą książką przygotowanych odpowiedzi. „Rządźcie tym krajem bezpośrednio, obywatelsko, demokratycznie, bez udziału wodzów i polityków, wybierzcie mnie na swojego wodza i polityka

 

Jacuś Wilk

W ogóle fajny facet, lubię go, ale na obiadach u mamy zawsze opowiadał nieśmieszne dowcipy, dlatego mama mówiła „Ty Piotruś możesz być nawet redaktorem i pisać dobre teksty, a Ty Jacek to nie wiem… beznadzieja taka, że tylko polityka Ci została, tylko studiów przypadkiem nie kończ!”. Pozdrawiam, Piotr Wilk.

 

Maryś Kowalski

Lico myślą nieskażone… ciężko coś o nim powiedzieć, bo następnym razem nie wpuści mnie na disco.

 

Grzesio Braun.

Niebardzo wiedziałem kto to jest, ale przeczytałem, że Jezus kazał głosować na Grzegorza Brauna. „On spowoduje uhonorowanie mnie na króla Polski, ocalejecie wy i świat”. Także tego…  to serio POWAŻNY kandydat, nie ma lipy. Na koniec kadencji będzie śpiewał rozkrzyżowany „Always look on the bright side of life” a na salonach będą mu podgwizdywać fiu fiu.

 

Adaś Jarubas

Przeczytałem na jego stronie „Edukację na poziomie podstawowym odbyłem(…)”, „Jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcące (…)”*, „Ukończyłem także studia podyplomowe Zarządzanie(…)”. Kurna… koleś po zarządzaniu, nieźle. Już wiem co radzić bezrobotnym znajomym po zarządzaniu, kiedy proszą mnie o piątaka „Idźcie robić politykę!”. Na jego stronie też można dowiedzieć się, że pozostał członkiem Związku Młodzieży Wiejskiej, aż do 35 roku życia! Jak widać, gościa ciężko usunąć z raz zajętego stołka.

*-pisownia oryginalne

I weź tu…

głosuj mądrze!

 

 

prezydent1
prezydent10
prezydent5
prezydent2
prezydent7
prezydent3
prezydent8
prezydent4
prezydent9
prezydent11
prezydent6
Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: