You are here
Home > Artykuł Sponsorowany > Co kupić żonie na walentynki?

Co kupić żonie na walentynki?

Zbliżają się walentynki, a wraz z nimi ten sam co zawsze dylemat – czym obdarować żonę? Czy lepszym wyborem będzie skromny, minimalistyczny upominek, czy może coś naprawdę zaskakującego? Oto kilka inspiracji, dzięki którym wybór walentynkowego prezentu dla żony okaże się znacznie łatwiejszy.

Prezent drobny i estetyczny

Większość kobiet lubi rzeczy ładne, nawet jeśli nie są praktyczne. To duże pole do popisów dla mężów chcących sprawić żonie przyjemność. Listę prezentowych klasyków otwierają świece –nie tylko pięknie wyglądające, ale i pachnące. Można postawić także na kosmetyki, najlepiej naturalne, hipoalergiczne, a przy tym ślicznie opakowane. Inną propozycję stanowią dodatki do domu, które sprawdzą się przypadku pań zainteresowanych tematyką wnętrzarską – ozdobne osłonki na doniczki, miękki pled lub świecące kuleczki z pewnością trafią w kobiecy gust.

Mamy także wiele możliwości, by wręczyć żonie spersonalizowany podarunek. Poduszka lub torba z napisem, kubek z grawerem, szkatułki z imieniem czy czekoladki z dedykacją to tylko niektóre prezenty z łatwością dostępne w sklepach internetowych.

Prezent dla żony może być funkcjonalny

Podarunek dla żony może być również w pełni praktycznym drobiazgiem, który znajdzie zastosowanie na co dzień. Mamy np. bardzo duży wybór gadżetów przydatnych dla osób aktywnych, takich jak np. opaska monitorująca czy zegarek sportowy. Z łatwością wybierzemy także coś dla melomanki – może głośnik Bluetooth albo wygodne słuchawki? Jeśli mamy do czynienia z molem książkowym, warto pomyśleć o czytniku e-booków, a gdy wybranka serca interesuje się fotografią, dobrym rozwiązaniem może być drukarka do zdjęć.

Choć przyjęło się, że praktyczny prezent to prezent nietrafiony, nie zawsze jest to prawdą. Wybór podarku powinien być podyktowany zainteresowaniami osoby obdarowywanej – dlatego nie musimy rezygnować z pomysłów, które pozornie wydają się złe. W rankingu podarków przygotowanych przez sklep Euro widnieją np. małe urządzenia AGD – warto wziąć je pod uwagę, gdy żona uwielbia gotować, piec ciasta i muffiny oraz chętnie testuje nowe receptury we własnej kuchni.

Prezent dla duszy i ciała

Prezent na walentynki może mieć także zupełnie inną formę niż gotowy produkt. Znając marzenia i potrzeby żony, z łatwością wybierzemy dla niej podarunek inny niż wszystkie. Wykupmy voucher na masaż gorącymi kamieniami, relaks w grocie solnej, kąpiel piwną albo cały dzień w SPA. Walentynki to także świetna okazja, by spełnić marzenia żony o profesjonalnej sesji zdjęciowej, nauce tańca lub boksu, kursie jazdy konnej, szycia na maszynie czy przygotowywania dań kuchni indyjskiej lub meksykańskiej.

Dla miłośniczek ekstremalnych wrażeń przygotowano natomiast skok na bungee, skok spadochronowy albo lot awionetką. Nie zapominajmy jednak, ze walentynki to święto miłości – romantyczna kolacja we dwoje, rejs po rzece, weekend za miastem połączony ze zwiedzaniem, wieczór w teatrze stanowią świetną oprawę dla małżeńskiej randki i z pewnością przypadną do gustu większości kobiet.

Malkontent Anonim
Tekst nadesłany na naszego maila, lub dodany przez formularz dostępny na stronie.
http://malecontent.pl/wyslij-nam-tekst/

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: