You are here
Home > Stosunki męsko-damskie > Co mówią o sobie laski w internecie vol. 1

Co mówią o sobie laski w internecie vol. 1

To tylko taka wynikowa z najczęściej udostępnianych obrazków na fejsie. Enjoy!  

1. „Jestem zołzą i dobrze mi z tym

Jestem taką zołzą! „Mówię jedno, robię drugie, myślę o trzecim” hihi, a potem „Domyśl się„. Schizofrenia, choroba dwubiegunowa? Luz. Ja tego nie będę leczyła, bo tego się nie leczy, do tego się przyzwyczaja otoczenie. Ja właśnie zaczęłam to robić! No i przecież nie powiesz mi, że tego we mnie nie lubisz, bo faceci kochają zołzy i każdy facet marzy o takiej lasce. Wiadomo, takie są najlepsze. Hihi. Nie ma nic lepszego niż wzrost ciśnienia od razu po powrocie z pracy i najlepiej jeszcze z dwa razy rano i chociaż co drugi dzień wieczorem. Zołzy są super, przyznaj.

comowiolaski01

2. „Jeśli nie potrafisz mnie znieść, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

To powiedziała moja idolka Marylin Monroe, ja jestem taka jak ona. Zdenerwowałam się w pracy, po czym w domu nakrzyczałam na dzieci. Mężowi strzeliłam focha z rodzaju „domyśl się”, oczywiście obiecując mu, że seksu do końca miesiąca nie będzie. Zrobiłam strajk domowy, zabarykadowałam się w pokoju z Pretty Woman i butelką wina wisząc na telefonie i wypłakując się koleżance z tego co zrobiłeś 8 maja 2004 roku o 15:23. Zagryzam chipsy pizzą i popijam to rozpuszczonymi lodami co chwilę głośno szlochając. Luzik! Wcale nie muszę nic z tym robić. Jasne, że nawet nie muszę iść do psychologa. Mówię po prostu „Jeśli nie potraficie mnie znieść, kiedy jestem najgorsza…”  i po sprawie!

comowiolaski02

3. „Nie mam cierpliwości do facetów, którzy nie zachowują się jak faceci. Mam już cipkę, nie potrzebuję kolejnej.

Oczywiście że nie możesz być ciapą! Przecież przyznasz, że to prawda (macho-jajka zabraniają Ci się sprzeciwiać, wiadomo), bo przecież my laski tak samo jak i Wy: potępiamy cioty i niedorajdy życiowe i inne lelum polelum co nie potrafią się zachowywać jak facet i nie potrafią nawet trochę wytarmosić za włosy w łóżku, a każdy wie, że ja jestem kobietą i ja właśnie tego potrzebuję. Tylko czekaj, czekaj! To nie ja mówiłam punkt wyżej, że facet ma pokornie znosić całe moje spierdolenie, kiedy tylko mam na to ochotę? Nieważne. Musisz mnie kochać taką jaka jestem.

comowiolaski03

4. „Prawdziwe kobiety mają krągłości

Będę jadła hamburgery i popijała olejem z frytkownicy a na wieczór zrobię sobie na całe ciało maseczkę z majonezu, którą potem będę ściągać parówkami oblizując je i podgryzając, bo przecież prawdziwe kobiety mają krągłości! Im więcej krągłości tym lepiej!

comowiolaski04

W przypadku obydwu zdjęć >źródło< się nie zmieniło, ale z czasem niestety zmieniły się standardy.

5. „Bierz mnie taką jaka jestem, z całym moim…

„Bo masz mnie kochać taką jaka jestem. Z tym całym moim pojebanym umysłem, z tym, że potrafię narobić wstydu wszędzie, że nie zawsze łapię wszystko od razu…” Tak, to jest autentyczny opis z Tindera. Wyprowadziliśmy analogię do świata męskiego.

comowiolaski05

6. Identyfikuję się z bohaterkami Seksu w Wielkim Mieście więc jestem prawdziwą kobietą.

Te wszystkie cytaty i przygody! Jak wchodzę do sklepu i widzę buty za pół mojej wypłaty to zrobię wszystko, bo muszę je mieć. Będę z koleżankami chichrać za plecami bo basenowy na wakacjach taki seksowny (ludzie strzelają na ulicy, bo z prowidenta starczyło tylko na Egipt). W wolnych chwilach będę pić winko i machać nóżką, będę się spotykać z moimi laskami i te nasze rozmowy o seksie do rana, a jutro będziemy robić z siebie bandę szalonych lasek w Starbaksie i heheszki, bo chłopak w kącie taki przystojny, a powiedziałyśmy, że chcemy latte a będziemy się kłócić, że chciałyśmy frappe i będzie śmiesznie. Przejdziemy się po galerii i będziemy piszczeć na widok nowej kolekcji t-shirtów od Kupisza i w ogóle krejzi krejzi.
comowiolaski06

7. Jestem niezależna.

Polecam ten styl życia. Jestem taka niezależna! Co to znaczy? To znaczy, że nic nie muszę, nie mam obowiązków, nic nie możesz mi kazać. Sama decyduję za siebie! Na tym polega niezależność, musisz się z tym pogodzić, że kobiety są teraz niezależne, więc nie muszą ani chodzić po ziemniaki, ani zmywać, ani sprzątać, ani dzieci odbierać ze szkoły, ani czekać w kolejce na poczcie, ani parkować równolegle do linii, ani zwracać uwagi, że wózkiem zastawiają całe przejście w markecie. NIE MÓW MI JAK MAM ŻYĆ! Nic nie muszę! Rozumiesz!?

Proszę Cię, Ty musisz się umieć zająć sobą i wszystkim, bo przecież nie potrzebuję faceta pizdy. A spróbuj tylko to powiedzieć:

comowiolaski07

Jakimś dziwnym zrządzeniem losu wszystko to co u dziewczyn wygląda całkiem spoko w męskim wydaniu jest całkowicie nieakceptowalne. Może to i lepiej, bo łysi faceci z krągłościami występując w reklamie szamponu w seksownych stanikach raczej kiepsko wyglądają (kolega mi mówił!).

okladka

Część druga >tutaj<!

 

Śledźcie nasz profil na >Facebooku< i wpadajcie do nas czasem, żeby nie przegapić kolejnych!

Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl

One thought on “Co mówią o sobie laski w internecie vol. 1

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: