You are here
Home > Lifestyle > Jak duży jest perfekcyjny polski penis? Zdaniem mężczyzn i kobiet

Jak duży jest perfekcyjny polski penis? Zdaniem mężczyzn i kobiet

Okazuje się, że Polska bardzo mocno zawyża wackowe statystyki, a akurat Twój penis jest o 2 cm za krótki. Przykro mi.

 

Zawyżamy statystyki, ale nie ma się z czego cieszyć, bowiem badanie przeprowadzone przez dred.com nie mierzyło rzeczywistej wielkości przyrodzenia. Autorzy badania pytali ankietowanych o ich zdanie na temat średniej i idealnej długości penisa.

Badanie przyniosło bardzo ciekawe dane. Okazuje się bowiem, że…

#1. Twojemu penisowi brakuje średnio 2 cm do ideału.

Dokładnie tak. Niestety. W każdym kraju dane wskazują tę samą zależność. Pytani o średni rozmiar penisa i o jego idealny rozmiar, wskazujemy, że idealny byłby nieco większy. To chyba nieco smutne, że zawsze chcielibyśmy mieć czegoś więcej niż mamy, a już na pewno więcej niż sąsiad.

Ostrzegam tylko, że tych 2 cm nie da się kupić, a oferty, które dostajecie na maila wcale nie działają. Potwierdzone info. Już nawet nie będę ściemniał, że kolega opowiadał.

#2. Kobiety mają mniejsze oczekiwania w stosunku do długości.

Na poniższej grafice widzimy rozkład oczekiwań dla populacji Ameryki Północnej i Europy razem wziętych. Widzimy tutaj jasno, że kobietom do szczęścia potrzeba mniej niż mężczyznom, ale wciąż brakuje tu tych dwóch centymetrów do pełni satysfakcji.

#3. Polacy zdecydowanie przodują pod względem oczekiwań

Polki i Polacy na pytanie „Jak sądzisz, jaka jest średnia długość benizów w Polsce?” odpowiadali średnio 15,7 cm, a po pytaniu „Jaka Twoim zdaniem jest idealna długość małego?”, wykręcili wynik mierzący aż 17,3 cm. To naprawdę dużo. Bardzo dużo! KOSMICZNIE DUŻO! Gdyby spam z całego zeszłego roku zadziałał, to i tak… ech…

Pamiętajmy w tym miejscu, że to nie jest wynik fizycznych pomiarów. To jest zdanie ankietowanych na temat tego, jak sprawa ich zdaniem wygląda. Oczekiwania, jak widać, są bardzo duże.

#4. A jak to naprawdę wygląda?

Według różnych badań rozmiary nieco się różnią, ale średnio jest to około 14 cm rzeczywistej długości prącia w Polsce. Widzicie jak stąd daleko do pożądanego rozmiaru idealnego? I tak nie jest źle, jeszcze kilka lat temu badania wskazywały nam nieco mniejszą średnią.
Na koniec tylko dla podkreślenia:
Nieważne, jakie długie są nasze penisy,
i tak są za krótkie.

Wpis pierwotnie opublikowano na JoeMonster.org
Piotr Iskra
Piotr Iskra - z życiowych dokonań najbardziej znaczącym będzie to, że nie ukończył szkoły podstawowej. Mimo wszystko "Nie ma wymówek!" #noexcuses
https://www.instagram.com/piotriskra/

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: