You are here
Home > Lifestyle > Jak „zarobić dupą” w polskim internecie?

Jak „zarobić dupą” w polskim internecie?

Niejedna z dziewczyn chciałaby mieć coraz to nowe ciuchy i coraz to więcej pieniędzy na zakup kolejnych. Jedna z użytkowniczek Allegro wpadła na „genialny” w swojej prostocie pomysł, który zaspokaja obydwie powyższe potrzeby. Postanowiła sprzedawać na portalu swoje:

 

#1. Używane majtki

#2. Skarpetki

#3. Podkoszulki.

#4. A jak zachęcić kogoś do kupowania używanej bielizny?

Niestety klienci są bardzo wymagający i czasem ciężko spełnić ich oczekiwania, co często widać w komentarzach.

#5. Podeszwa

*Zanim kliknąłem w odnośnik do aukcji widziałem tylko ten komentarz i trochę wystraszyłem się, że to coś w stylu „majtek z łyżwą”. Na całe szczęście to były klapki. Ufff…

#6. W pośpiechu

Jak widać roboty jest tyle, że nie ma czasu nosić!*Niech ktoś rzuci w komentarzach ten suchar o pracy na budowie i robotniku z pustą taczką…

#7. Mniam

Nie do końca jestem przekonany, czy kupujący wie do czego służą majtki… Pozostaje tylko wierzyć, że allegrowiczka jest uczciwa i do „produkcji” swoich wyrobów nie używa po prostu śledzi. No, chyba że ktoś lubi śledzie… Ja np. lubię.Allegrowiczka zapewnia na swojej aukcji o pełnej dyskrecji, ale jest mały szkopuł. Powiedzcie koledze, że jak będzie coś u niej kupował, to niech nie wystawia później komentarza, bo w internecie to, cholera, wszystko zostaje!

Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: