Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Jakich tatuaży nie robić? Kolekcja tych, które już wyszły lub właśnie wychodzą z mody – MaleContent.pl
You are here
Home > Lifestyle > Jakich tatuaży nie robić? Kolekcja tych, które już wyszły lub właśnie wychodzą z mody

Jakich tatuaży nie robić? Kolekcja tych, które już wyszły lub właśnie wychodzą z mody

Tak więc sprawdźmy, co już przeminęło lub właśnie przemija z wiatrem w świecie tatuażu.

#1. Znak nieskończoności

#2. Ptaszki

#3. Mapa Ziemi

#4. Minimalistyczne serduszko

#5. Wstążki i kokardki


Dziś kojarzy się to raczej z niedrogimi kurtyzanami.

#6. Drobny krzyżyk


Podobno wychodzi z mody, choć to znak ponadczasowy i wcale nie musi być związany z konkretną religią.

#7. Chińskie cytaty


Najlepsze, że nigdy się nie wie, co tak naprawdę znaczą. Na szczęście ich czas już przeminął i dziś tylko największe hardkory robią sobie taki napis z niespodzianką.

#8. Łapacze snów


Łapacze snów to typowo indiańska symbolika, która podbiła serca wielu młodych amatorów tatuażu, jednak było ich tak wiele, że dziś łapacz snów uchodzi już za obciach.

#9. Czaszki


Wydawać by się mogło, że czaszki będą zawsze w modzie, jednak okazuje się, że poza hardkorowymi metalami zaczęli je sobie tatuować także zupełnie zwykli ludzie z korpo i sezon na czaszkowych sezonowców właśnie się skończył. Przykro mi.

#10. Średnik


Moda na średniki pojawiła się kilka lat temu i zdobyła sobie wiele fanów, a głównie fanek. Dziś już nikt nie pamięta co to miało znaczyć, to po prostu tatuaż ze średnikiem. Dlaczego nie z przecinkiem?

#11. Origami minimalizm


Ten trend jest wciąż silny, jednak stał się tak popularny, że nie wróży mu się więcej niż jednego sezonu przed zostaniem „największym obciachem”.

#12. Portrety


Umówmy się, portret to nigdy nie jest dobry pomysł i nigdy nie był.

#13. Tribal


Zaskakująca jest popularność tego rodzaju wzorów. Wiele osób, które KONIECZNIE MUSZĄ MIEĆ TATUAŻ decyduje się na taki właśnie wzór. Bo jest duży i jak się ma 16 lat, to może wydawać się taki zajebisty. Tak naprawdę nie ma w tym żadnej symboliki, a tym bardziej piękna. Hardkoru tak samo brak. Wyjątkowość? Też nie, pierdylion ludzi na świecie ma nic nieznaczącego tribala i do kompletu koszulę z płomieniem i smokiem.

#14. Rozetki


Tatuaż z rozetką / mandalą pod cyckami to jedna z najfajniejszych rzeczy w ostatnich latach. Są bardzo seksowne i w ogóle przyciągają sporo uwagi. Problem jest jedynie taki, że stały się zbyt popularne i znów – za maks 2 sezony będą już największym obciachem.

#15. Rybki koi


Niby takie świetne i mocne symbole japońskiej jakuzy i nie wiadomo jakiej mafii, niby takie „tró” i harde, ale tyle ludzi je ma na sobie, że przestały być czymkolwiek wyjątkowym, a ich właściciele wyglądają bardziej na pozerów niż hardkorów.

#16. Tatuaż na cycku


Nie. Po prostu nie. Krój tej czcionki z czasem się zmieni, i to bardzo…

#17. Kotwica


Kiedyś kojarzona z marynarzami, później z klientami Błękitnej Ostrygi. Dziś już tylko z hipsterami.

#18. Cytaty


Ta moda wciąż jest silna, ale uwierzcie na słowo, już się kończy. Subtelne cytaty w subtelnych miejscach to już przeszłość.

#19. Skrzydła

Tatuaże ze skrzydłami to kolejny wielki boom na rynku tatuażu. Istnieją tysiące ich rodzajów i miliony ludzi mają je wytatuowane tu i ówdzie – głównie na plecach. Jeśli taki masz – spoko, ale jeśli chcesz sobie zrobić, to lepiej zrób sobie coś innego, wszyscy wtedy zyskają na unikalności.

Wygląda na to, że już nic nie można sobie wytatuować! Jak widać istnieje szansa, że za 2-3 lata największym hitem, który będziemy mogli zrobić ze swoim ciałem, będzie nieposiadanie żadnego tatuażu. Tylko jak to cofnąć?!

Wpis powstał dla JoeMonster.org
Piotr Iskra
Piotr Iskra - z życiowych dokonań najbardziej znaczącym będzie to, że nie ukończył szkoły podstawowej. Mimo wszystko "Nie ma wymówek!" #noexcuses
https://www.instagram.com/piotriskra/

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: