You are here
Home > Lifestyle > Lubelska 40 ml – wódka dla dzieci

Lubelska 40 ml – wódka dla dzieci

Jak od rana donoszą wszystkie internetowe media, na rynek dostała się Lubelska Wódka w jednorazowych kieliszkach…

O kuźwa, zajarałem się jak dziecko, ale zaraz pękłem!

malecontent - wódka lufka 40 ml

Że to?

Po pierwsze primo, to wódka zaczyna się od 37,5%, więc nie piszemy głupot, że to wódka. To jest Lubelska – to jest napój na bazie spirytusu i ma ledwie 30% (swoją drogą niezły spryt producenta – 40 ml a od razu kojarzy się z 40%) . Kaboom! Pierwsze obalenie!

Po drugie primo, to jest w plastiku – o zgrozo!!!

Po trzecie primo STOCK jeszcze się nie przyznał, że wypuszcza to na rynek… a może to tylko taka zagrywka marketingowa?

Po czwarte primo ultimo… takie jednorazowe strzały od dawna są w użyciu i obrocie! (jakość wielokrotnie potwierdzona, zdjęcie poglądowe) #heheszki

Małpka po wyjściu z pubu ale przed
wejściem do kebaba – to już tradycja.

Jak już ktoś nie chce tej małpeczki kupować, tylko musi mniejszą… no… mam wrażenie, że Po prostu łatwiej to przed Mamą schować. Serio kurczę. Kto by to pił? Tylko lansiarskie dzieciaki. Tak więc zgaduję, że STOCK (producent Lubelskiej) zrobił sobie taką ciekawą zagrywkę, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać reakcja rynku. Do szerszej sprzedaży na dłuższą metę to moim zdaniem nie wejdzie. Bo i po co użynać złotej kurze jaja(czy jakoś…)? . Lubelska cytrynówka 100ml to przez ostatnie kilka lat nieustający hit sprzedażowy i nie chodzi mi o to, że w moim budżecie gra znaczącą rolę, chodzi o to, że to ogólnokrajowy hit – niejednokrotnie nagrodzony za wyniki sprzedażowe.

Także tak… pomysł w sumie świetny, ale spodziewałbym się, że nawet jeśli trafi do stałej sprzedaży, to hitu sprzedażowego nie będzie – no może w sklepikach szkolnych.

Kurczę… ale tak sobie pomyślałem na koniec… że jak to ma tylko 30% to może by tak…

*foto zajebane z jakiegoś portalu – dosrali swój pasek, to nawet ciężko to ukryć.

Why not? :D

Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: