You are here
Home > Malkontent

MaleContent – Malkonent

Powstał z potrzeby wylania w przestrzeni publicznej wszystkiego co leży na sercu i żołądku, a na co nie pozwala netykieta i ogólnie przyjęta poprawność polityczna. Malkontent to głos człowieka, tego małego zjadliwego człowieka, który jest gdzieś w Tobie, czasem bardziej a czasem mniej przyduszony, ale zawsze czeka by wyjść i kąsać. Mamy za nic normy społeczne i obyczajowe. Wewnątrz portalu macie czuć się bezpiecznie sami ze sobą, tak, byście nie musieli hamować swoich emocji. Jebać, jebać i się nie bać! Coś Ci leży na wątrobie? Pierdolnij komentarz. Napisz do nas na prywatnego maila. Może sam napiszesz artykuł i dołączysz do nas? Śmiało! Jesteśmy otwarci!

Redaktorzy

Jesteśmy kolesiami w okolicach trzydziestki i mamy zwyczajnie dość. Chcieliśmy się z Wami podzielić wszystkim tym, czego przeważnie nikt nie chce mówić głośno. Mamy to w dupie, to nie jest bunt nastolatka, to poważna sprawa wagi Państwowej, ale nie damy sobie zamknąć ust.

Przedstawiamy pokrótce sylwetki autorów, kolejność nie jest przypadkowa – jest alfabetyczna.

Adam Frey

Dziecko drugiej połowy lat osiemdziesiątych. Człowiek o rzutkim i czystym umyśle skłonnym do wysuwania błyskawicznych wniosków, skorym do wyciągania piorunujących, kąśliwych uwag. Erudyta o bardzo przystępnym języku. Jebak leśny, aktualnie w stałym* związku – sorry dziewczyny.

*-dla Adama dwa miesiące to już stały związek.

Piotr Wilk

Dziecko podobnego czasu. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.

Iks Iksiński

Tak jest, możesz do nas dołączyć. Pisz na namiary podane w zakładce „kontakt”.

Dodaj komentarz

Top