Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Mały penis to nie koniec świata – Przegląd naturalnych sposobów na powiększenie męskości – MaleContent.pl
You are here
Home > Stosunki męsko-damskie > Mały penis to nie koniec świata – Przegląd naturalnych sposobów na powiększenie męskości

Mały penis to nie koniec świata – Przegląd naturalnych sposobów na powiększenie męskości

Kompleks „małego penisa” dosięga wielu mężczyzn. Nie zawsze jednak, mały penis musi oznaczać koniec świata. Istnieją bowiem naturalne sposoby, dzięki którym możemy powiększyć prącie i tym samym pozbyć się tego rodzaju zmartwień.

 

Czy rozmiar penisa faktycznie ma znaczenie?

„Czy rozmiar ma znaczenie?” – to pytanie zadaje sobie mnóstwo mężczyzn. Najczęściej jest to dylemat niedoświadczonych seksualnie Panów, którzy to – ze względu na niewielką (lub zerową) liczbę zbliżeń, nie wiedzą czy dla kobiet wielkość penisa jest istotna.

W 2002 roku, na to pytanie odpowiedzi starał się udzielić dr Francken wraz ze swoimi współpracownikami. Przeprowadzili oni ankietę wśród 375 aktywnych seksualnie kobiet. Jak się okazało – tylko co piąta kobieta uznała, że długość penisa jest ważna lub bardzo ważna. Nieco więcej Pań (około 1/3 ankietowanych) – stwierdziła, że istotna jest grubość penisa. Warto jednak wspomnieć, że na te intymne pytania odpowiedzi udzieliło zaledwie 45% ankietowanych, co może nieco wypaczać wyniki.

Bardzo często „kompleks małego penisa” wynika z wybujałych oczekiwań – nie kobiet, a mężczyzn. Można by rzec – mężczyźni sami są sobie winni.

Oczywiście, w niektórych przypadkach kompleksy są jak najbardziej zasadne, aczkolwiek ma to miejsce bardzo rzadko. Dotyczy to mężczyzn z przypadłością określaną jako „mikropenis” – uwarunkowaną przez zaburzenia hormonalne (penis we wzwodzie osiąga maksymalną długość około 7-8 centymetrów).

Chcesz powiększyć penisa? Wykorzystaj naturalne sposoby!

Wbrew pozorom, penisa można powiększyć nie tylko za sprawą zabiegów chirurgicznych i estetycznych. Obok takich rozwiązań jak nacięcie więzadeł wieszadłowych czy wypełnianie kwasem hialuronowym, wysoką skutecznością mogą pochwalić się nieinwazyjne rozwiązania, tj. suplementy diety i kremy na powiększanie penisa.

Obecnie jednym z TOPowych, nieinwazyjnych rozwiązań na powiększenie penisa zdaje się być formuła Member XXL. To preparat cieszący się ogromną popularnością w wielu krajach na całym świecie.

Tabletki Member XXL wyróżnia to, że bazują na naturalnych składnikach.

Znajdziemy w nich:

  • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego
  • ekstrakt z korzenia żeń-szenia
  • ekstrakt z szafranu
  • ekstrakt pieprzu czarnego

Jak przekonuje producent, Member XXL w badaniu przeprowadzonym na grupie 90 mężczyzn został bardzo wysoko oceniony:

  • 70% mężczyzn uznało Member XXL za bardzo dobry
  • 18% mężczyzn uznało Member XXL za dobry
  • 12% mężczyzn oczekiwało lepszego rezultatu

Aby lepiej zrozumieć działanie i skuteczność Member XXL, warto zapoznać się z licznymi recenzjami tego produktu.

Warto nadmienić, że prócz kremów i suplementów diety na powiększanie penisa, sporą popularnością cieszą się również inne sposoby, takie jak jelqing (ćwiczenia rozciągające). W wielu materiałach można również przeczytać, że wpływ na rozmiar członka może mieć zdrowy tryb życia (odpowiednia dieta, aktywność fizyczna).

Niezależnie od obranego sposobu, przed warto zadać sobie fundamentalne pytanie – czy wielkość członka naprawdę jest dla nas tak dużym problemem i niedogodnością? W wielu przypadkach okazuje się bowiem, że niezbędna jest bardziej praca nad własnymi kompleksami i postrzeganiem, aniżeli kilka centymetrów więcej.

 

Malkontent Anonim
Tekst nadesłany na naszego maila, lub dodany przez formularz dostępny na stronie.
http://malecontent.pl/wyslij-nam-tekst/

One thought on “Mały penis to nie koniec świata – Przegląd naturalnych sposobów na powiększenie męskości

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: