Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Niezapomniany wieczór kawalerski – zorganizuj go w klubie nocnym! – MaleContent.pl
You are here
Home > Artykuł Sponsorowany > Niezapomniany wieczór kawalerski – zorganizuj go w klubie nocnym!

Niezapomniany wieczór kawalerski – zorganizuj go w klubie nocnym!

Epidemia koronawirusa wywróciła nasz świat do góry nogami. Tygodnie zamknięcia w domach i mieszkaniach dały się we znaki chyba wszystkim. Na szczęście powoli wszystko wraca do normy, a przynajmniej do tzw. nowej normalności. Powoli organizowane są śluby i wesela, a to nierozłącznie wiąże się także z wieczorami kawalerskimi. Gdzie można zorganizować tego typu imprezę w bezpiecznych warunkach, a jednocześnie zapewniając sobie doskonałą zabawę? Warto postawić na klub nocny z prawdziwego zdarzenia taki jak rzeszowski Rasputin.

Koronawirus a wizyta w nocnym klubie

Sam zastanawiałem się nad tym, czy organizacja wieczoru kawalerskiego dla kumpla właśnie w night clubie, podczas gdy grasuje koronawirus jest dobrym pomysłem. Moje obawy szybko prysły wraz z wizytą w klubie Rasputin. Lokal ten dysponuje przede wszystkim doskonałą wentylacją. Wyciągi stworzone pierwotnie do usuwania z wnętrza budynku dymu papierosowego, doskonale radzą sobie z różnorodnymi drobnoustrojami, także chorobotwórczymi wirusami czy bakteriami. Dodatkowo na bezpieczeństwo gości pozytywnie wpływają kotary, zasłony powieszone pomiędzy poszczególnymi stanowiskami. Klienci są od siebie oddzieleni, co zapewnia im ochronę przed zarażeniem koronawirusem, a przy okazji pozwala zachować pełną dyskrecję.

Takiego wieczoru kawalerskiego nie da się zapomnieć

Chyba każdy facet marzy o tym, aby jego wieczór kawalerski był wyjątkowy i niezapomniany. W końcu są to ostatnie chwile „wolności”. Dzięki klubowi Rasputin z Rzeszowa zorganizować można udaną i bezpieczną imprezę nawet w obecnych czasach. Dla kawalera wynajęliśmy specjalną salę VIP Room, która pozwala zachować anonimowość i bawić się dyskretnie, w kameralnym gronie. W skład takiej sali wchodzi nowoczesny zestaw karaoke, zestaw głośnikowy, dekoder czy telewizor 42 cale. Oprócz tego zdecydować się można na tradycyjny taniec na rurze czy efektowne show z wężem w roli głównej. Dla chętnych klub organizuje także wieczory kawalerskie poza lokalem. Każdy znajdzie więc propozycję odpowiednią dla siebie.

W czym tkwi wyjątkowość oferty klubu Rasputin?

Rasputin to night club, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim w cenie wejścia klient otrzymuje aż dwa tańce. Jeden odbywa się na scenie, a drugi w specjalnej loży. W tym czasie kontakt z tancerką jest naprawdę bliski. Za dodatkowe atrakcje trzeba zapłacić, ale ceny są bardzo niskie. Dodatkowo rzeszowski lokal jest miejscem, w którym nie trzeba bać się o swoje bezpieczeństwo. Klient płaci tylko za to, czego zamawiał. Nie ma prób oszustw, tak jak ma to miejsce w przypadku innych klubów nocnych. Ochrona w lokalu jest obecna, ale w zasadzie trudno ją zauważyć.

Rasputin zatrudnia najlepsze i najbardziej atrakcyjne tancerki w Polsce i nie tylko. Są to dziewczyny będące mistrzyniami w pole dance. Z tego powodu w przeszłości miały okazję wystąpić w serialu „Wataha” czy filmach Patryka Vegi. Klub cały czas szuka zresztą nowych twarzy. Dla nas, klientów to o tyle dobra informacja, że podczas każdej kolejnej wizyty w klubie można rozkoszować się widokiem nowej tancerki. Czego chcieć więcej?

Malkontent Anonim
Tekst nadesłany na naszego maila, lub dodany przez formularz dostępny na stronie.
http://malecontent.pl/wyslij-nam-tekst/

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: