You are here
Home > Pasta > Pasta o serwerowni z wykop pe el

Pasta o serwerowni z wykop pe el

 

Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.

 

 

 

Tutaj była przeklejona pasta o serwerowni wykopu, ale w końcu zdobyłem się na to, żeby spróbować ją przeczytać. Powiem krótko – to jest naprawdę bardzo obraźliwy tekst, w którym nie ma rozumu i godności człowieka i nie chcę, żeby znajdował się na moim portalu, bo jest po prostu krzywdzący. To nie są jakieś tam internetowe śmieszki, to bardzo szczeniackie ubliżanie, reprezentujące najniższy z możliwych poziomów bycia podludziem. Obraża nie internetowe nicki, czy zjawiska, tylko normalnych, prawdziwych ludzi z krwi i kości.

Dlatego postowanie pasty to przejaw bycia podludziem. Niestety.

Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl

2 thoughts on “Pasta o serwerowni z wykop pe el

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: