Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Rodzeństwo się bzyka i tłumaczy to wiarą w Boga – MaleContent.pl
You are here
Home > JoeMonster > heheszki > Rodzeństwo się bzyka i tłumaczy to wiarą w Boga

Rodzeństwo się bzyka i tłumaczy to wiarą w Boga

Internet reaguje bez czci i honoru.

Wszystko zaczyna się od Nicky, która publikuje na Twitterze to zdjęcie, z tym opisem:

Tak, pier**lę się z moim bratem. NIE, nie ma w tym nic złego, grzesznego czy wstydliwego. KOCHAMY SIĘ. Jestem #kazirodczoseksualna #miłośćtomiłość

Wiadomo, że coś takiego wzbudza pewne emocje, dlatego Nicky od razu postanowiła wytłumaczyć, dlaczego pieprzenie się z bratem jest spoko, nawet według Biblii. 

Napiszę, dlaczego kazirodztwo powinno być akceptowane w 2017 roku. Zaczynamy.

1. Nikt nie wybiera w kim się zakocha, to po prostu się dzieje. Popatrzcie na gejów, nie różnią się niczym od nas.

 

2. Kiedy Bóg stworzył Adama i Ewę wiedział, że ich dzieci będą uprawiać ze sobą seks, bo zapewnić przedłużenie ciągłości rasy ludzkiej. Więc Bóg się z tym zgadza.

3. Kazirodztwo było praktykowane na całym świecie, szczególnie w krajach arabskich. Chyba nie jesteś islamofobem, co?

 

4. Kazirodztwo jest najlepsze, ponieważ bliższa koszula ciału niż sukmana (przyp: frazeologizm oznaczający większą więź między osobami spokrewnionymi niż z osobami powinowatymi), więc więź jest bliższa. To czego nie potrafisz zrozumieć jest bezwarunkową miłością. Sorki.

5. Nikomu nie wyrządza się w ten sposób krzywdy. Jeśli to zamyka się w dwójce zgodnego rodzeństwa, nie powinno Cię to interesować. Niczym się to nie różni od homoseksualizmu.

 

6. Kazirodztwo jest dobre dla Twoich dzieci. Mogą urodzić się np. z autyzmem, a wszyscy wiedzą, że autystyczni są najinteligentniejsi.

7. Jeśli w 2017 akceptujemy czarnych, gejów i transów, to dlaczego nie kazirodców? Pamiętajcie, miłość bije nienawiść.

8. Każdy uważa swoje rodzeństwo za atrakcyjne seksualnie. To ludzka natura, ale normy społeczne sprawiły, że kazirodztwo jest tematem tabu, więc nikt się do tego nie przyzna.

 

9. Jeśli rodzic i dziecko zakochają się w sobie, dziecko będzie miało lepszą opiekę, bo miłość między nimi będzie mocniejsza.

10. Ostatnie: To w końcu czysta miłość. Myślę, że wszyscy potrzebujemy na świecie więcej miłości niż nienawiści. Nie zgodzicie się ze mną?

Pierwsza reakcja internetów:

 

 

Oczywiście absolutnym skurczysyństwem jest naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu, tym bardziej jeśli wygląda jak owoc kazirodczego związku, dlatego nie popieramy tego rodzaju śmieszkowania z kogoś, bo to zwyczajnie poniżej pasa. Pewnie dlatego Nicky zamknęła swoje konto na Twitterze.

A jak Wasze związki z rodzeństwem? Nie wstydźcie się, przecież to takie naturalne!

Tekst powstał dla Joe Monster.

Piotr Wilk
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie, jest bezrobotnym samcem alfa zdominowanym przez swoją samicę.
http://malecontent.pl

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: