Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 703
Smutny Allegrowicz – MaleContent.pl
You are here
Home > #trustory > Smutny Allegrowicz

Smutny Allegrowicz

Smutna i prawdziwa historia, która nie jest rzadkością w polskich sklepach internetowych.

Czasami tak po prostu człowiek ma i mu się upierdoli w głowie, że coś mu się spodoba i nic oprócz ceny nie jest wstanie go odwieść od chęci posiadania tej konkretnej rzeczy. Jako że naprawdę niewiele różnię się od ogółu popadłem w podobną paranoję.

Zamówiłem przez Allegro rzecz. Taką wyszukaną, w dobrej o dziwo cenie. Zadowolony z siebie że trafiłem i że okazja – zapłaciłem od razu przelewem i czekałem w ciszy i spokoju. Dzień później dostaje telefon, że transakcja nie może zostać zrealizowana, bo firma ma dwa sklepy i produkt, który ja kupiłem na allegro sprzedał się w sklepie internetowym. Trafił mnie krótko mówiąc chuj. Po prostu pełen profesjonalizm, że ja pierdole. Żyjemy w XXI wieku i ktoś po prostu na odpowiednim systemie oszczędza.

Babka coś tam tłumaczy zwala na system i tak dalej. Wtedy coś we mnie pękło. Nie wiem czy przez to, że pracuję z technologiami, czy staram się być zdroworozsądkowym.

Zadaję proste pytanie:
– Wie pani dlaczego nie sprzedaję mercedesa.
– No nie wiem.
Bo kurwa nie mam mercedesa proste.

Kobieta po drugiej stronie zaczyna się śmiać i słyszę, że jest to ten gatunek śmiechu, który próbujemy ale nie potrafimy zahamować.

Ja wiem że wyżywanie się na pracownikach nie jest dobre, ale z drugiej strony ja też muszę od wielu ludzi słuchać że produkty firmy w której pracuje są takie i takie.

Pozdrawiam.

Smutny Allegrowicz

Frantz Meixner
Dziecko drugiej połowy... A w zasadzie dwóch połówek. Nie pije, nałogowo rzuca palenie i irytuje szefa ciętymi ripostami. Codziennie biega za psem i nadużywa służbowego telefonu. Bo musi. Programista, który odrzucił karierę w NASA na rzecz majstrowania przy starych samochodach. Lubi disować, a najbardziej swoją siostrę. Tę z wyboru, a nie od urodzenia
http://malecontent.pl
Top