Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 703
Sugar daddy i sugar baby, nowe randki dla wypłacalnych mężczyzn – MaleContent.pl
You are here
Home > Artykuł Sponsorowany > Sugar daddy i sugar baby, nowe randki dla wypłacalnych mężczyzn

Sugar daddy i sugar baby, nowe randki dla wypłacalnych mężczyzn

Sugar dating – co to i jak to w ogóle zacząć? Sprawdź, jakie rodzaje związków mogą Cię czekać w takich relacjach – to łatwiejsze, niż się wydaje!

Wszyscy słyszeliśmy o relacjach typu „sugar daddy” i choć czasem używamy tego określenia nieco żartobliwie, to jest to zupełnie normalna i występująca w naturze relacja. Najczęściej polega ona na tym, że jedna osoba podnosi standard życia drugiej osobie i obie strony doskonale zdają sobie z tego sprawę i są z tego zadowolone. Podnoszenie standardu życia nie musi mieć wymiaru jedynie ekonomicznego, o którym najczęściej się myśli, wsparcie większym doświadczeniem to też wielka zaleta dla osoby w pozycji „sugar baby”.

Mamy więc „sugar daddy”, czyli osobę o wyższym statusie, która chce się nim podzielić, oraz „sugar baby” czyli osobę, która chce skorzystać z tego statusu oddając w zamian również swój czas i zaangażowanie.

Jakie rodzaje randek / relacji można spotkać w sugar dating?

Cały ruch „sugar dating” jest o wiele bogatszy, niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Pamiętajmy o tym, że pomiędzy osobami w takiej relacji wcale nie musi występować duża różnica wieku, a osobą o wyższym statusie nie zawsze musi być mężczyzna. Poza tym istnieje kilka bardziej określonych rodzajów relacji:

1. Sugar – na wyłączność (exclusive)

To typ związku, w którym oczekuje się wyłączności od obu ze stron, które nie mogą być w innych związkach romantycznych czy ekonomicznych. W tym rodzaju relacji liczy się pełne oddanie.

2. Sugar – nieformalny

W tym przypadku relacja jest dość luźna i nie jest relacją regularną, co oznacza, że kolejne spotkania mogą odbywać się w nienormowanych odstępach czasu.

3. Sugar – bez zobowiązań

Jak sama nazwa wskazuje, jest to relacja, w której nie planuje się wspólnej przyszłości, ani nie ma się pełnej wyłączności na drugą osobę, jednak wciąż liczy się w nim mocne oddanie emocjonalne.

4. Sugar – przyjaźń

W takiej relacji oczekuje się przede wszystkim oddania emocjonalnego i wsparcia przyjacielskiego między sugar daddy i sugar baby. Jest to ten rodzaj relacji, w którym nie chodzić o zbliżenie romantyczne a jedynie o wspólne dobre kontaktu, wsparcie moralne i zabawę.

5. Sugar – przyjaźń z benefitami

To samo co wyżej, ale do tego dochodzi okazjonalny seks.

6. Enjo kōsai – czyli nagroda za czas

Ten rodzaj jest najczęściej spotykany w Azji, gdzie mężczyźni często proszą młodsze kobiety, a nawet gospodynie domowe o spędzenie z nimi nieco czasu w zamian za jakiś prezent.

Pytanie brzmi – gdzie znaleźć kogoś do „cukrowej” relacji w Polsce?

Kiedyś na pewno było zdecydowanie trudniej, ze względu na brak dostępu do globalnej komunikacji, a osoby z różnych światów ekonomicznych raczej nie miały zbyt wielkiej szansy na przypadkowe spotkanie. Dzisiaj jest nieco inaczej i zdecydowanie wygodniej, można znaleźć grupy poszukujących zarówno z jednej jak i drugiej strony. Można też skorzystać z dedykowanego serwisu internetowego i znaleźć kogoś na randkę. Znajdź portal społecznościowy Sugar Daddy i Sugar Baby.

Umówienie się poprzez konkretną stronę internetową sprawia, że jest o wiele łatwiej wyjść z konkretną propozycją. W przypadku bardziej codziennych kontaktów, gdzie przed pierwszym spotkaniem nie określa się jasno, dokąd się dąży, może dojść do wielu niezręcznych momentów, które mogą skończyć się pewnym niesmakiem zarówno dla jednej jak i drugiej strony. Lepiej nie ryzykować i od razu szukać osób, które są zdecydowane. To ważne, bo dzięki temu też nikogo nie urazimy i nie będziemy czuli się nieswojo.

Czy ludzi to akceptują? Tak

Pamiętajmy, że mamy 2023 rok i dziś takie rzeczy nas ani nie dziwią, ani nie oburzają. Co więcej, nawet lata temu społeczeństwo patrzyło na takie relacje może z przymrużeniem oka, ale nigdy nie było to potępienie, ponieważ jest to relacja, w której każda ze stron wygrywa i żadna nie musi się tego wstydzić. W dzisiejszych czasach relacje typu „sugar daddy” – „sugar baby” to coś o wiele częściej spotykanego przez co też o wiele łatwiej o akceptację.

W końcu, dlaczego ktoś miałby narzekać, chyba co najwyżej zazdrościć!

Sugar dating – zgoda i szacunek

Najważniejsze jest przestrzeganie reguł i jasno określone granice. W trakcie spotkań typu „sugar” nie może być mowy o wykorzystywaniu drugiej strony czy działaniu w taki sposób, żeby poczuła się niemiło. Należy się wzajemnie i bezwzględnie szanować, żeby taka relacja mogła mieć sens. Właśnie tak powinniśmy się zachowywać.

Jeśli jesteś zainteresowany/a sugar dating, musisz pamiętać, że jest to relacja, która wymaga otwartości i szczerości. Obie strony muszą mieć jasność, co do swoich oczekiwań i granic. Musisz też upewnić się, że wybierasz odpowiedniego partnera/kę, który będzie dla Ciebie wsparciem.

Melmak
Dziecko późnych lat osiemdziesiątych. Stabilny emocjonalnie cham i prostak. Lubi chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze i kipieć testosteronem. Po siłce zakłada białą wyprasowaną koszulę i jest potulnym domowym misiem. Myśli, że jest prezesem, tak po prawdzie to nie.
https://malecontent.pl
Top