You are here
Home > Lifestyle > Wakacje w Benidormie #ZAGRANICO

Wakacje w Benidormie #ZAGRANICO

Zacznijmy od tego filmiku, który obejrzałem >tu< (na joemonter.org)

Człowiek się naogląda filmów w internetach. Fajne dupki kręcą się w bikini, hi-life. Wszyscy piją drineczki, świeci słonko, jest muzyka, wszyscy się uśmiechają i bawią się setnie. Potem śmiga człowiek-cebula nad Bałtyk… a tam same Grażyny się smażą… później człowiek sobie przypomina, że ma przecież 30 lat i te nastolatki są średnio zainteresowane i nim i jego uwydatnionym już nieco kałdunem. Potem człowiek się zastanawia, dlaczego on nigdy tego nie przeżył – tego co w filmikach w internecie – i tak dochodzi do wniosku, że całą swoją nastoletnią młodość przesiedział w szkole, w wakacje były jakieś wypady, ale tylko bogatsze ziomki na to mogły sobie pozwolić. W końcu człowieka blok-ekipa też była, te posiadówy na ławce w parku, raz piwo, czasem wino, często z braku laku i hajsu po prostu słońce i uśmiechy okolicznych Karyn 3/10. Po maturze w sumie niewiele się zmieniło, jakieś tam próby ze studiami, jakaś praca, zarobki… no… minęło już 10 lat, a zarobki się w zasadzie nie zmieniły… Może by tak raz chociaż wyjechać do jakiegoś Benidormu, w końcu #zagranico. Raty na rok, ale chu* raz w życiu się człowiek może laseczek w bikini naoglądać.

Wał Bałtyku! Człowiek zwija swój mandżur z plaży na Stogach, żegna chłodnym wzrokiem Grażyny i Karyny 3/10. Jeszcze tylko krok do SKOKu Januszyka po #kredyty – szybka jazda na #WalesaHeathrow i lot do #Alicante dwie godziny i jest człowiek #ZAGRANICO! Jest!

A tam słońce, nie jakieś tam polskie słońce, WIELKIE! Wywalone na pół nieboskłonu prawdziwe zagraniczne słońce jak z Baywatcha. Morze! Ale nie jakiś tam stęchły Bałtyk zasilany przez #SkisłęWisłę. Normalne zagraniczne piękne niebieskie przejrzyste morze! Wieżowce, budynki, imprezy, wyjdzie człowiek za róg i już pojawią się te knajpy do których dosłownie dochodzi piasek z plaży. Zaraz wyskoczą laski w bikini i będzie hi-life. Jeszcze tylko kilka kroków. Słońce opala człowiekowi skórę wokół słonecznych okularów. Ręcznik z haftem od babci przewieszony przez ramię. Kąpielówki już na dupie, na nogach klapki – bez skarpet – przecież człowiek nie na darmo spędza tyle czasu w internecie. Jeszcze tylko chwila i człowiek wejdzie w świat z filmu.
ostatnia przecznica..
…wyjście na plażę…
…piasek, słońce, morze…
…tylko gdzie te laski w bikini?…
…Co to jest?…
PANIKA!
– Cześć Janusz…
– Cześć Grażyna…

Powiedzmy „NIE” stawianiu nierealnych oczekiwań w stosunku do wakacji. #LatoWmieście

I nigdy nie jedźcie do Benidormu. Benidorm to taka plaża na którą wypływają wszystkie kaszaloty z Europy środkowej – a najczęściej z Niemiec. :/

Piotr Iskra
Piotr Iskra - z życiowych dokonań najbardziej znaczącym będzie to, że nie ukończył szkoły podstawowej. Mimo wszystko "Nie ma wymówek!" #noexcuses
https://www.instagram.com/piotriskra/

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: