You are here
Home > Lifestyle > Wywiad z Conorem – modyfikatorem, który 'pociął’ twarz Karolowi.

Wywiad z Conorem – modyfikatorem, który 'pociął’ twarz Karolowi.

Wywiad z „Conorem” Piotrem Adamskim piercerem i modyfikatorem ze Studia CrM Bodymodifications>link< dla malecontent.pl – Adam Zagórny:

Jak dowiedziałeś się, że Twój klient stał się hitem internetu?
Pierwsze ‚memy’ jakie zobaczyłem to te na facebooku – szczerze byłem dość mocno zdziwiony, przecież robiłem już takie rzeczy i nigdy nie było z tym problemu. Na początku były tylko 3 zdjęcia z jego profilu, jeszcze tego samego dnia doszło 15. Później zobaczyłem jakieś obrazki na kwejku i innych portalach. Wyglądało to tak, jakbyś wyciągał króliki z kapelusza. Zaraz po tym szum zrobiły media. Swoje trzy grosze dorzucili youtuberzy, oni na cito zawsze stworzą coś z niczego. Filmy które powstały i krążą teraz po sieci to fake i bzdura, ludzie po prostu łapią się na łańcuszki internetowe.

Czy on sam miał do Ciebie pretensje?
Zero pretensji. Przyszedł ze szwagrem, popierała go siostra. On był zdecydowany, od półtora miesiąca się ze mną kontaktował mailowo. Wypełnił specjalne formularze/oświadczenia, w których określił m.in: że jest pełnoletni. To internet zrobił z niego ofiarę i cały ten shitstorm – on doskonale wiedział czego chce i co robi.

 Karol Sekula - człowiek, który chciał zostać Popkiem - Blizna - skaryfikacja - modyfikacja - skaryfikejszynmodyfikejszyn - CrM Bodymodyfication - Wywiad z Conorem Piotrem Adamskim na malecontent.pl    Szwagier Karola - CrM Bodymodyfication - Wywiad z Conorem Piotrem Adamskim na malecontent.pl

Co myślisz o internetowym hejcie w stronę Karola? Masz do tego jakiś stosunek, czy w ogóle Cię to nie interesuje?
Od niedzieli siedzę, odpisuję spokojnie na komentarze. Ludzie każą mi się z tego tłumaczyć, kiedy ja nie mam z czego się tłumaczyć. Od pięciu lat robię skaryfikacje, zajmuje sie tym na co dzień. Dodatkowo pojawiają się telefony z zastrzeżonych numerów z pogróżkami, grożą nawet, że mi utną ręce za to co zrobiłem. Podaję im adres i zapraszam do wykonania obietnic. Szczerze nie zwykłem się przejmować takimi rzeczami – jeśli komuś się nie podoba to co robię to jego sprawa. Moi klienci zapewne też nie spodziewali się tego, że to się tak rozwinie. Ludzie to ludzie, są dziwni, hejtują, wyzywają, są nietolerancyjni. Zawsze znajdą jakiś temat do gadania.

Czy często robisz skaryfikacje? Często są to aż tak młodzi ludzie?
Robię około 4-10 miesięcznie, od dwóch lat jest coraz większe zainteresowanie, liczba rośnie, jest to coraz bardziej popularne. Odnośnie wieku, jeśli ktoś ma skończone 18 lat i jest zdecydowany na taki zabieg, nie widzę przeciwwskazań – we wtorek robię kolejną skaryfikację 19-letniej dziewczynie.

Czy zdarza Ci się odradzać klientom robienie takich zabiegów?
Zawsze klientom mówię, ze nie wiadomo jak ciało się będzie zrastać i powtarzam „zastanów się nad tym”. Ale tak jak mówiłem, jeśli ktoś jest pewny i zdecydowany, nie widzę powodu by tego nie robić. Kiedys była u mnie dziewczyna – 20 lat – chciała sobie zrobić skaryfikację z Harryego Pottera, od razu jej odradziłem, fajna, ładna dziewczyna, a takie rzeczy chce sobie zrobić – głupota. Niektórzy zupełnie nie mają pojęcia co to jest, oczekują czasem efektów nie do zrobienia. Internet mocno to zaburza. Klienci myślą, że skaryfikacja to niczym pisanie długopisem… a to jest cięcie skóry.

Czy Twoje usługi cieszą się teraz większym zainteresowaniem?
Od dwóch lat jak najbardziej, wcześniej robiłem skaryfikacje raz na pół roku, teraz robię nawet 10 miesięcznie, wiesz… media, internet, różne pomysły, ludzie dużo piszą maili z zapytaniem. Piszą 15-latki, które chcą właśnie coś takiego jak Popek. Mówią, że nawet są w stanie zapłacić 2000 zeta, byle bym tylko to zrobił. Karol nie ma identycznej skary jak popek, ja mu to rysowałem, zobaczysz sobie, to nie jest to samo.

Szwagier Karola - CrM Bodymodyfication - Wywiad z Conorem Piotrem Adamskim na malecontent.pl     Karol Sekula - człowiek, który chciał zostać Popkiem - Blizna - skaryfikacja - modyfikacja - skaryfikejszynmodyfikejszyn - CrM Bodymodyfication - Wywiad z Conorem Piotrem Adamskim na malecontent.pl

Wiedząc jaka będzie reakcja, myślisz, że Karol zrobiłby to jeszcze raz? Ty byś to wykonał?
Oczywiście, już mam na to klientów. To jest moja praca i będę to robił dalej. Żadnymi naciskami się nie przejmuję, to nie wpływa na moją pracę. Obecnie zasięg jednego postu mam na poziomie 50 tysięcy kliknięć, hejt również podnosi popularność. Jak to ktoś powiedział skandale się najlepiej sprzedają.

Jak na całą sprawę reagują Twoi znajomi po fachu?
Są podzieleni. Ludzie myślący wypowiadają się normalnie, oni robią to samo. Wielu ludzi mnie popiera i przyklaskuje, nie ma z tym problemu. Reszta po prostu mnie nie obchodzi, a jeśli już chcemy się czepiać, to osób, które taką usługę zamawiają.

Z ciekawości, ile kosztuje tego rodzaju zabieg? Jak długo to trwa? Mógłbyś zrobić mi coś takiego jeszcze dzisiaj/jutro/w tym tygodniu?
To nie jest takie proste, mam swój grafik. Obecnie pierwszy wolny termin to 1 sierpnia, reszta zajęta. Jeśli chodzi o czas to zabieg Karola trwał około półtorej godziny z przerwami. Jego szwagier ma starszą skórę i dla niego wystarczyło około 45 minut. To zależy od wielu warunków. Głównie od reakcji skóry na cięcie. Ja też muszę dbać o to, by nie zrobić komuś krzywdy. Cena? 3 godzina sesja to 500zł, co jest normalne w naszych realiach. Ceny zaczynają się od 200 zł, a kończą na kilku tysiącach, w zależności od rozmiaru.

Na koniec, czy śmiejesz się z internetowych memów z Karolem? Czy cieszysz się z tej 'sławy’?
Jasne, to jest niezły ubaw, śmieję się z tego. Czekam tylko na memy o mnie, też się będę śmiał!

 

 

Adam Zagórny
Wychowany w latach dziewięćdziesiątych facet z krwi i kości. Żyje w prawdziwie męskim świecie w którym białe jest białe, czarne jest czarne, a jak trzeba pieprznąć owłosioną ręką w stół to nożyce w sąsiednim województwie się odezwą.

12 thoughts on “Wywiad z Conorem – modyfikatorem, który 'pociął’ twarz Karolowi.

 1. Smutne to wszystko. „Karol nie ma identycznej skary jak popek, ja mu to rysowałem, zobaczysz sobie, to nie jest to samo”, kogo to obchodzi? „Wspierała go siostra”? Serio, to jest ta sama siostra, która na FB pisała, że chłopak zniszczył sobie życie, a potem ze wstydu pewnie usunęła konto? Szwagier – kto? Ten ziomuś na drugim zdjęciu? Wygląda jak kolega z ławki w gimbazie. Pół Polski drze łacha z tego chłopaka, on z tą raną chodzi po ulicach, w ogóle tego nie opatrzył, ledwo skończył 18 lat (wygląda młodziej), jeszcze mu się wąs nie sypnął, a już chce sobie robić skary…

  1. Co za różnica? Chciał to sobie zrobił… Przestańcie żyć życiem innych! To takie trudne patrzeć i dbać o siebie tolerując innych? ;)

   1. Specyficznie rozumiesz tolerancję. Ludzie ubolewają nad postawą chłopaka, próbują zdiagnozować problem, którego efektem jest ta skaryfikacja. Tylko o to chodzi. Swoją drogą, ten apel: „przestańcie żyć życiem innych!”, „nie hejtuj”, pewnie, zamknijmy się każdy w swojej chacie i niech nikogo nie interesuje jak sąsiad za ścianą pierze żonę. Dokąd ten świat zmierza?

    1. Wychodzisz z zalozenia ze to problem. tatuaz, kolczyk czy tunel to tez dla ciebie problem? Tez myslalem ze lepek sam sie pocial – wtedy radzilbym to polac domestosem. Ale jesli zrobil to profesjonalnie w salonie, po tym jak minal miesiac i mial szanse zrezygnowac to czemu nie. Mi sie to akurat srednio podoba (no moze akurat nie w wersji popek) ale co ma jedno do drugiego.

     Ps wlasnie zatrudnili u mnie laske product managera – kolczyk pod nosem, tunele, dziary na obu rekach. Mam podejsc i sie zapytac czy wszystko u niej wporzadku?

 2. Po pierwsze jest to chore, po drugie wypowiadający się brzmi jakby chciał sprowokować internatów aby zaczęli się nad nim znęcać.

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: