Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/piotri/domains/malecontent.pl:/tmp:/var/tmp:/home/piotri/.tmp:/home/piotri/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/piotri/domains/malecontent.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Summer Fall Festiwal 2015 – Płock – MaleContent.pl
You are here
Home > Lifestyle > Summer Fall Festiwal 2015 – Płock

Summer Fall Festiwal 2015 – Płock

Zostając w temacie imprez wszelakich, chciałbym przedstawić zdjęcia z kolejnego genialnego wydarzenia! Mam na myśli festiwal w Płocku. Może i jest kawałek drogi, ale warto, warto bardzo było się tam dostać. Biorąc pod uwagę, że w tym roku zagrała tam Lacuna Coil, to nawet jeśli nie znasz innych, lub nie lubisz… i tak warto się tam było pojawić. A lista wykonawców wcale nie była taka sobie, powiedział bym nawet, że bardzo przyjemny secik: Lacuna, Wilki, Closterkeller, Luxtorpeda, Lipali, L… ups za dużo A, jak Alastor, oraz Reszta Pokolenia. Szczerze, nie znam wszystkich, nie byłem też na wszystkich koncertach, ale najważniejszą dla mnie Lacunę, zobaczyłem i nie dowierzam do dzisiaj. Mianowicie, rzadko zdarza się, aby wykonawca zagrał niemalże tak samo jak na nagranej płycie. A oni to zrobili… Ta kwestia jest myślę bardzo dobrym wyznacznikiem jakości zespołu. Chylę czoła!

Pełna galeria dostępna na: Śledziuphotography.

_MG_0540 _MG_0555 _MG_0562 _MG_0606 _MG_0629 _MG_0666 _MG_0691 _MG_0701 _MG_0728 _MG_0756

Adam Zagórny
Wychowany w latach dziewięćdziesiątych facet z krwi i kości. Żyje w prawdziwie męskim świecie w którym białe jest białe, czarne jest czarne, a jak trzeba pieprznąć owłosioną ręką w stół to nożyce w sąsiednim województwie się odezwą.

Dodaj komentarz

Top
%d bloggers like this: